Урядовий інструмент контролю самоізоляції: за українцями будуть слідкувати онлайн

Мінцифри запровадить електронну мапу, що демонструє, чи дотримуються громадяни, які повернулися з країн з пандемією з 17 березня, правил самоізоляції згідно з наказом Уряду.

ЗАЯВА працівника на віддалену роботу і використання ноутбука/майна установи

Мінцифри: створено новий інструмент контролю самоізоляції

Даний сервіс створено Міністерством цифрової трансформації на основі Big Data від операторів мобільного зв’язку: Київстар, Водафон-Україна та Лайфселл спеціально для потреб МОЗ та РНБО.

Мета створення мапи – оптимізація дій держави щодо запобігання пандемії коронавірусу в Україні. Дані від операторів не містять персональної інформації про абонентів.

Варто відмітити, що питання захисту персональних даних абонентів – принципове для Уряду і, для операторів. А отже, дані від мобільних операторів, що отримує Мінцифри для аналізу, не містять жодної персональної інформації про абонентів. Отримується тільки інформація про:

  • кількість осіб, що повернулися з-за кордону;
  • країну та канал повернення;
  • кількість, яка не дотримується карантину (з моменту повернення з-за кордону);
  • сумарну кількість інших людей, з якими контактували порушники.

Завдяки мапі, громадяни можуть оцінити ступінь ризику небезпеки у своєму регіоні. І, беручи до уваги таку наочну інформацію, більш ретельно дотримуватись умов загального карантину.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263135

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3092

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54675

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді