Пікніки у парках та інші порушення карантинного режиму: яким буде покарання

Штрафи за відсутність медичної маски або пікніки під час карантину складуть до 3,4 тис грн.

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

Пікніки у парках та інші порушення карантинного режиму: яким буде покарання

Про це заявив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко. Він зауважив, що носити маски – це рекомендація держави, але через відсутність масок у вільному доступі поліція може провести лише профілактичну бесіду.

Проте КпАП поповнився новою нормою - ст.44-3. Вона передбачає накладення за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, приписів місцевої влади штрафу в розмірі від 17 тис. до 34 тис. грн (на посадовців - від 34 тис. до 170 тис. грн). Штрафи на підставі цієї норми активно накладає Нацполіція: штрафують за самовільне залишення місця обсервації людиною, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою, порушення розпоряджень місцевої влади щодо обмеження кількості людей у громадському транспорті, за несанкціоновану торгівлю, яка наражає людей на небезпеку та інше.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Під час онлайн-конференції міський голова Києва Віталій Кличко відповів на запитання журналістів щодо санкцій стосовно тих, хто в умовах обмежувальних заходів влаштовує пікніки. Він вважає, що якщо люди не розуміють слів і пояснень, не дотримуються правил, єдине, що може на них вплинути – це штрафи. Поки на тих, хто влаштовує пікніки в парках та зонах відпочинку, має складати протоколи поліція. Проте, як зауважив мер, зараз вже підключаються комунальні служби - працівники благоустрою, муніципальна охорона та інші служби. Вони складатимуть протоколи і виписуватимуть штрафи від 1 700 до 3 400 за порушення правил.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81449

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2171

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264603

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді