Заява-розрахунок : як подати до ФСС, якщо немає ЕЦП

В разі якщо роботодавець не має ЕЦП і не може подати заяву-розрахунок дистанційно, можливо подати її у Фонд особисто. У відділеннях розташовані спеціальні скриньки на період дії карантину.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Заява-розрахунок до ФСС: як подати під час карантину, якщо немає ЕЦП

Наводимо алгоритм прийому заяв-розрахунків від роботодавців для виплати лікарняних і декретних під час дії карантину:

  • Прийом заяв-розрахунків, за якими Фонд фінансує надання матеріального забезпечення застрахованим особам, відбувається у штатному режимі.
  • Заяву-розрахунок, як і раніше, можна подати у відділенні Фонду особисто, для цього у відділеннях розташовані спеціальні скриньки.
  • За можливості краще все ж обрати дистанційний спосіб подання заяви, принаймні на період дії карантину.
  • Щоб подати заяву-розрахунок дистанційно, у роботодавця має бути укладений відповідний договір із Фондом.
  • Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152849

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82913

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106287

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9585

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді