Заява-розрахунок : як подати до ФСС, якщо немає ЕЦП

В разі якщо роботодавець не має ЕЦП і не може подати заяву-розрахунок дистанційно, можливо подати її у Фонд особисто. У відділеннях розташовані спеціальні скриньки на період дії карантину.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Заява-розрахунок до ФСС: як подати під час карантину, якщо немає ЕЦП

Наводимо алгоритм прийому заяв-розрахунків від роботодавців для виплати лікарняних і декретних під час дії карантину:

  • Прийом заяв-розрахунків, за якими Фонд фінансує надання матеріального забезпечення застрахованим особам, відбувається у штатному режимі.
  • Заяву-розрахунок, як і раніше, можна подати у відділенні Фонду особисто, для цього у відділеннях розташовані спеціальні скриньки.
  • За можливості краще все ж обрати дистанційний спосіб подання заяви, принаймні на період дії карантину.
  • Щоб подати заяву-розрахунок дистанційно, у роботодавця має бути укладений відповідний договір із Фондом.
  • Документи подаються із застосуванням електронного підпису/печатки, а клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2981

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81612

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді