Камеральна перевірка податкової декларації: подовжено граничний строк

Закон №540 передбачає тимчасове подовження загального терміну камеральних перевірок, встановленого п. 76.3 ПКУ, для певних випадків.

Скачати податкову накладну за новою формою

Камеральна перевірка податкової декларації: подовжено граничний строк

Згідно з цим Законом, камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючих розрахунків за звітні періоди березень – травень 2020 року, може бути проведена лише протягом 60 календарних днів після останнього дня граничного строку їх подання.

Якщо такі документи були надані пізніше – це 60 днів за днем їх фактичного подання (згідно п. 76.3 ПКУ цей термін складає не більше 30 календарних днів).

Враховуючи зазначене, камеральна перевірка по податковій декларації за березень 2020 року, граничний термін подання якої припадає на 20 квітня 2020 року, і яка подана, наприклад:

  • 17 квітня 2020 року (із дотриманням терміну подання) – може бути проведена до 19 червня включно;
  • 23 квітня 2020 року (із порушенням терміну подання) – може бути проведена до 22 червня включно.

Так само, якщо уточнюючий розрахунок до податкової декларації подано 10 квітня 2020 року, то камеральна перевірка такого уточнюючого розрахунку може бути проведена до 9 червня включно.

Терміни проведення камеральної перевірки податкових декларацій та уточнюючих розрахунків з ПДВ не змінюються.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152616

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34395

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412754

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді