Камеральна перевірка податкової декларації: подовжено граничний строк

Закон №540 передбачає тимчасове подовження загального терміну камеральних перевірок, встановленого п. 76.3 ПКУ, для певних випадків.

Скачати податкову накладну за новою формою

Камеральна перевірка податкової декларації: подовжено граничний строк

Згідно з цим Законом, камеральна перевірка податкової декларації або уточнюючих розрахунків за звітні періоди березень – травень 2020 року, може бути проведена лише протягом 60 календарних днів після останнього дня граничного строку їх подання.

Якщо такі документи були надані пізніше – це 60 днів за днем їх фактичного подання (згідно п. 76.3 ПКУ цей термін складає не більше 30 календарних днів).

Враховуючи зазначене, камеральна перевірка по податковій декларації за березень 2020 року, граничний термін подання якої припадає на 20 квітня 2020 року, і яка подана, наприклад:

  • 17 квітня 2020 року (із дотриманням терміну подання) – може бути проведена до 19 червня включно;
  • 23 квітня 2020 року (із порушенням терміну подання) – може бути проведена до 22 червня включно.

Так само, якщо уточнюючий розрахунок до податкової декларації подано 10 квітня 2020 року, то камеральна перевірка такого уточнюючого розрахунку може бути проведена до 9 червня включно.

Терміни проведення камеральної перевірки податкових декларацій та уточнюючих розрахунків з ПДВ не змінюються.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
50983

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45360

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81359

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді