Замовники купуватимуть товари через електронні каталоги

Технічні вимоги у тендерній документації: що врахувати

Мінекономіки оприлюднив для обговорення проєкт постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу».

Замовники купуватимуть товари через електронні каталоги

Адміністратор електронної системи закупівель (ЕСЗ) забезпечуватиме створення електронного каталогу в ЕСЗ. Для замовників користування електронним каталогом є безоплатним.

У разі закупівлі товарів, вартість яких не перевищує 50 000 грн, замовник обирає постачальника шляхом формування замовлення в електронному каталозі з дотриманням принципів здійснення закупівель.

Якщо вартість товару дорівнює/перевищує 50 000 грн та є меншою ніж 200 000 грн, замовник обирає постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників.

Із проєкту Порядку формування та використання електронного каталогу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3492

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34591

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5536

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді