Який зазначати період, якщо форми № 1-ОПП, № 17-ОПП, № 20-ОПП подані несвоєчасно

Штрафи за неподання звітів

Податківці роз’яснили, що при створенні документів в режимі «Введення звітності» платник може самостійно встановити фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми», зокрема «J(F)13 Запити» та з переліку запитів обрати необхідну форму заяви:

Який зазначати період, якщо форми № 1-ОПП, № 17-ОПП, № 20-ОПП подані несвоєчасно

У запропонованій формі електронного документа необхідно заповнити відповідні поля, підписати та надіслати його до контролюючого органу, при цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

При цьому, форма заяви № 1-ОПП, заяви № 17-ОПП та повідомлення № 20-ОПП не містить поля «Період».

Отже, у разі несвоєчасного подання зазначених документів значення поля «Період» має відповідати поточному періоду подання електронного документа та, відповідно, змінювати його не потрібно.

ЗІР, категорія 116.13

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121235

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117752

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36102

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді