Штрафи за неподання звітів
Податківці роз’яснили, що при створенні документів в режимі «Введення звітності» платник може самостійно встановити фільтр за параметрами: «рік», «період», «тип форми», зокрема «J(F)13 Запити» та з переліку запитів обрати необхідну форму заяви:

У запропонованій формі електронного документа необхідно заповнити відповідні поля, підписати та надіслати його до контролюючого органу, при цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.
При цьому, форма заяви № 1-ОПП, заяви № 17-ОПП та повідомлення № 20-ОПП не містить поля «Період».
Отже, у разі несвоєчасного подання зазначених документів значення поля «Період» має відповідати поточному періоду подання електронного документа та, відповідно, змінювати його не потрібно.
ЗІР, категорія 116.13
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.