Як підтверджуватимуть непрацездатність на період тимчасового відсторонення від роботи

МОЗ уніс зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, яка затверджена наказом від 13.11.2001 № 455.

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Визначено, що лікар-інфекціоніст/лікуючий лікар видаватиме листок непрацездатності на підставі результатів досліджень лабораторних центрів МОЗ — на період тимчасового відсторонення від роботи осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення, які були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями, у разі неможливості здійснення тимчасового переведення за згодою на іншу роботу, не пов’язану з ризиком поширення інфекційних хвороб.

⚡️ УВАГА!!! Знижка на передплату «Головбух: Бюджет» до 40%!

Лікуючий лікар видаватиме листок непрацездатності на строк, визначений законодавством та галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я, — на період перебування застрахованої особи в самоізоляції, обсервації, в тимчасових закладах охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталях), у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, крім хворих осіб

Із наказу МОЗ «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян» від 27.04.2020 № 963

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297359

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді