Звільнення за розкрадання майна: якою буде відповідальність

Держпраці роз’яснює, здійснення працівником розкрадання майна роботодавця є підставою для розірвання з ним трудового договору, але лише за вироком суду.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Звільнення за розкрадання майна: якою буде відповідальність

Звільнити за цією підставою можна, якщо вина працівника буде встановлена вироком суду, що набув законної чинності, або підтверджена постановою компетентного органу про накладення адміністративного стягнення або застосування заходів громадської дії.

За здійснення розкрадання законодавство передбачає:

  • адміністративну відповідальність за дрібне розкрадання;
  • кримінальну відповідальність.

Розкрадання вважають дрібним, якщо вартість викраденого майна на момент здійснення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (у 2020 році — 210,20 грн).

Допоможемо знайти законні підстави звільнити працівників

Якщо працівник здійснив таке розкрадання, то протокол про адміністративне правопорушення може бути складений як органами внутрішніх справ, так і власником підприємства самостійно (ст. 255 КпАП). Складений протокол про адміністративне правопорушення надсилається до суду.

Якщо розкрадання не є дрібним, необхідно від­разу ж звертатися в органи внутрішніх справ.

Законодавець пов’язує можливість розірвання трудового договору з установленням самого факту розкрадання працівником майна, а не з мірою, застосованою за це.

ПОЯСНЕННЯ, як утримати аліменти з карантинних виплат

Щоб розірвати трудовий договір за зазначеною підставою, достатньо, щоб вина працівника була встановлена.

Трудовий договір може бути розірвано власником не пізніше одного місяця з дня набуття чинності вироком суду або дня прийняття постанови про накладення адміністративного стягнення.

За інформацією з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8686

Звільнення працівників у воєнний час – зразки документів

Запровадження воєнного стану та збройна агресія призвели до збільшення частоти звільнення працівників у бюджетних установах з причин їх смерті, тривалої відсутності чи через знищення майна установ. Розглянемо детально ці процедури звільнення та які документи потрібно видати при цьому.
43209

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2024 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
229273

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
65870

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
122847

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді