Вимоги до публічного представлення інформації про бюджет скасовані

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Мінфін скасував наказ «Про затвердження Вимог та форм публічного представлення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет» від 01.12.2010 № 1489.

Вимоги до публічного представлення інформації про бюджет скасовані

Нагадаємо, цим наказом були визначені форми:

  • інформації про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету;
  • інформації про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми;
  • інформації про виконання видатків на реалізацію державних цільових програм, які виконуються в межах бюджетної програми;
  • інформації про виконання видатків на реалізацію інвестиційних програм (проектів), які виконуються в межах бюджетної програми.

Також ним були визначені вимоги до публічного представлення головними розпорядниками коштів державного бюджету інформації про бюджет.

Із наказу Мінфіну «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 01 грудня 2010 року № 1489» від 06.05.2020 № 192

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100250

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40765

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68107

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3777

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді