Мали скоротити, а він захворів: процедура звільнення працівника

Держпраці роз’яснює: в такому випадку звільнити працівника можна буде в перший день виходу на роботу після лікарняного.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Мали скоротити, а він захворів: процедура звільнення працівника

Згідно зі ст. 49-2 КЗпП про наступне звільнення через скорочення штату працівника персонально письмово попереджають не пізніше ніж за два місяці до дати запланованого звільнення. При цьому термін знаходження його у відпустці або на лікарняному не виключають з цього двомісячного строку.

Згідно з ч. 3 ст. 40 КЗпП, працедавцю за своєю ініціативою забороняється звільняти працівника у період його тимчасової непрацездатності. Виключення становлять випадки повної ліквідації підприємства та нез’явлення працівника на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності.

Допоможемо знайти законні підстави звільнити працівників

Тому звільнення працівника можна буде провести у перший робочий день згідно з графіком роботи після закінчення тимчасової непрацездатності. Вдруге повідомляти працівника про звільнення за два місяці не потрібно, так як дата звільнення переноситься не з ініціативи та не з вини роботодавця.

Щодо листка непрацездатності, то його потрібно буде оплатити повністю, оскільки він був отриманийще під час перебування працівника у трудових відносинах з роботодавцем.

За інформацією з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8567

Звільнення працівників у воєнний час – зразки документів

Запровадження воєнного стану та збройна агресія призвели до збільшення частоти звільнення працівників у бюджетних установах з причин їх смерті, тривалої відсутності чи через знищення майна установ. Розглянемо детально ці процедури звільнення та які документи потрібно видати при цьому.
42868

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2024 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
228196

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
65535

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
122109

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді