Узагальнені роз’яснення НАДС оприлюднюватиме на своєму веб-сайті

ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

НАДС розглядатиме звернення, запити на інформацію органів державної влади, ОМС, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, що стосуються застосування Законів України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII, «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби та служби в ОМС. За результатами їх розгляду НАДС:

  • надаватиме узагальнені відповіді (крім тих, вимоги до порядку розгляду та надання відповіді на які визначає закон);
  • оприлюднюватиме їх на офіційному веб-сайті НАДС.

Узагальнені роз’яснення НАДС оприлюднюватиме на своєму веб-сайті

Це передбачає оновлене Положення про НАДС.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про Національне агентство України з питань державної служби» від 13.05.2020 № 364

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71461

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12498

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47689

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47145

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9198

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді