Антикоронавірусні закупівлі: що купують опорні лікарні Києва

За даними карти медичного забезпечення YouControl, станом на 20 травня столичні заклади особливо відчувають дефіцит захисту очей, ізоляційних халатів та масок. В середньому забезпеченість опорних лікарень Києва становить 5 днів.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

Антикоронавірусні закупівлі: що купують опорні лікарні Києва

Найбільше лікарні закуповують захисні щитки, респіратори, рукавички. На другому місці костюми біологічного захисту та антисептики.

Цікаво, що попри повідомлення про виділення коштів медичним закладам на боротьбу з коронавірусною інфекцією, сумарна очікувана вартість закупівель опорних лікарень заминулий місяць не зросла, якщо порівняти за аналогічний період минулого року. За даними BI Prozorro, у 2019 році ці заклади оголосили 128 тендерів з очікуваною вартістю 89,7 млн грн, а у 2020 — 124 тендери на 90,8 млн грн.

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

Самі медичні установи стверджують, що в достатній кількості забезпечені засобами індивідуального захисту, створені запаси на найближчий час. Закупівлі таких засобів проводили як за власні кошти, так і через розподіл з Департаменту охорони здоров’я. Також отримували благодійну допомогу від громадських організацій, юридичних та фізичних осіб.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді