Рекомендації по закупівлях від Мінекономіки та Антимонопольного комітету

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

При закупівлі пального, природного газу, електроенергії, продуктів харчування Мінекономіки рекомендує замовникам:

  • виважено та з дотриманням законодавства формувати вимоги до предмета закупівлі та потенційних учасників, уникати встановлення надмірних вимог, що ускладнюють участь у закупівлях та штучно обмежують коло потенційних учасників;
  • використовувати інформацію з відкритих державних реєстрів та у формі відкритих даних, нормативні документи Уряду, користуватись законними способами забезпечення тендерних пропозицій та виконання договірних зобов’язань;
  • ознайомитись з рекомендаціями Антимонопольного комітету України, які є додатками до листа Мінекономіки від 01.06.2020 № 3305-04/34286-06.

Рекомендації по закупівлях від Мінекономіки та Антимонопольного комітету

Із листа Мінекономіки від 01.06.2020 № 3305-04/34286-06

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3539

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34660

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5585

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29030

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді