Ваучер на навчання: карантинні особливості використання

Кабмін вніс зміни до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (Порядок № 207).

Перевірте, чи правильно нараховуєте зарплату

Ваучер на навчання: карантинні особливості використання

Зміни внесли у зв'язку із запровадженням карантину в країні. В результаті цього п. 11 Порядку № 207 доповнили новим абзацом.

У доповненому абзаці мова йде про те, що для осіб, які отримали ваучер до початку або у період дії карантину, встановленого КМУ, строк укладення договору про навчання продовжать на період дії карантину та 30 днів після його відміни.

Відповідно до вищезазначених змін в новій редакції виклали і договір, який є додатком до Порядку № 207.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86330

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді