Держпраці: кого обов'язково перевірять цього літа

Держпраці повідомила кого з роботодавців перевірить цього літа на вимогу Уряду.

Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ

Держпраці: кого обов'язково перевірять цього літа

За дорученням прем'єр-міністра Д. Шмигаля від 25.05.2020 р. № 20930/1/1-20 Державна служба з питань праці має здійснити впродовж червня-липня 2020 року заходи держконтролю з наступних питань:

  • за додержанням законодавства про працю при нарахуванні та виплаті зарплати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації COVID-19;
  • за своєчасністю подання повідомлень про кожний встановлений факт інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19 та об'єктивністю проведених розслідувань професійних захворювань.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Перелік посад медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, яким здійснюється доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року, затверджено наказом МОЗ від 02.04.2020 р. № 768.

Доплата, передбачена наказом № 768, є додатковою зарплатою. Тому доплату в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) проводиться за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена в переліку до наказу № 768 та в персональному переліку працівників, яким встановлена доплата.

За матеріалами з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9691

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді