Військова частина 3078 Національної гвардії України планує закупити 15 тисяч індивідуальних медичних аптечок на загальну суму 15,5 мільйонів гривень у компанії «АВ-Фарма». Повідомлення про намір підписати відповідний договір наразі опубліковано на порталі ProZorro.
Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами
Відповідно до умов майбутнього контракту кожна аптечка має складатися з хімічного бинта для зупинки кровотечі, розчину для ін’єкцій, однієї пари рукавичок, кровоспинного джгута й перев’язувального пакета.
УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель
Журналісти зауважують, у 2015 році «АВ-Фарма» поставила Міністерству оборони спеціальні турнікети для зупинки кровотечі — аналоги таких же пристроїв іноземного виробництва. Тоді за 30 тисяч турнікетів у Міноборони заплатили майже 5 мільйонів гривень. Однак військові почали масово скаржитися — за їх твердженнями, турнікети ламалися й не витримували тиску. На підтвердження своїх слів вони публікували відео з тестуванням українських турнікетів. Компанія ж, натомість, назвала це «боротьбою за ринок».
За матеріалами з сайту Dozorro
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?
Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.