СКАЧАТИ Зразок наказу про припинення дистанційної роботи через скасування карантину
У четвер, 25.06.2020, набере чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»» від 18.06.2020 № 726-IX.
Ним розширено напрями використання коштів із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
Такі кошти дозволили спрямувати:
- на придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах, для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги, що входять до багатопрофільних лікарень, для медичних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських і фельдшерських пунктів у сільській місцевості;
- проведення капітального ремонту, реконструкції цих приміщень;
- покращення транспортного сполучення;
- будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення.
Із Закону України «Про внесення зміни до статті 28 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»» від 18.06.2020 № 726-IX
Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їхнього нарахування, про виплату авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
Скачайте корисні приклади та зразки та користуйтеся ними у своїй роботі.
Здавання майна в оренду – типова господарська операція, але у бюджетників вона має спеціальне законодавче регулювання. З’ясуємо, куди має надходити орендна плата – до самих ОМС чи до доходної частини місцевого бюджету, а також, як на практиці виглядає методика розподілу орендної плати.
Комунальне майно має особливий правовий статус, знаходиться під управлінням ОМС та може передаватися рішенням місцевої ради на баланс інших комунальних закладів та комунальних підприємств. Як обліковувати таке майно, оформити документально його передачу – у цьому огляді.
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.