Міністерство освіти і науки розробило рекомендації щодо організації змішаного навчання у закладах вищої та фахової передвищої освіти. Рекомендації надіслані керівникам закладів та розміщені на сайті МОН.
Організація роботи бухгалтерської служби

Університети та коледжі отримають наступні поради:
- як розгорнути змішане навчання,
- яке нормативне забезпечення та технологічна база для цього потрібні,
- як підготувати персонал та спланувати навчальний процес.
Викладачі у документі знайдуть детальні рекомендації щодо:
- створення або адаптації навчальних курсів,
- планування результатів навчання,
- ефективного оцінювання успішності студентів.
Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям
Рекомендації доповнені чеклістами, прикладами моделей змішаного навчання, матрицями планування курсів та іншими допоміжними матеріалами, які керівники закладів та викладачі можуть використовувати у процесі підготовки до нового навчального року.
Організація змішаного навчання неможлива без використання платформи електронного навчання, що містить систему управління навчанням LMS. Рекомендації дають чіткі інструкції, як обрати та розгорнути навчальну платформу, а також який інструментарій потрібен для створення навчального контенту.
За матеріалами з Урядового порталу
Експерт пояснює на прикладі робочої ситуації все про облік операцій з коштами грантів в бюджетній установі
Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.