Мінрегіон посилює комунікацію з громадськістю щодо децентралізації

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Важливим кроком у впровадженні децентралізації стало визначення Урядом адміністративних центрів та затвердження територій 1470 об’єднаних тергромад на основі перспективних планів областей, розроблених обласними державними адміністраціями.

Організація роботи бухгалтерської служби

Мінрегіон посилює комунікацію з громадськістю щодо децентралізації

Прийняті 12 червня рішення забезпечують формування та функціонування спроможних територіальних громад і відповідних органів місцевого самоврядування та проведення чергових місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі.

Проте ці рішення викликали чимало питань від громадськості, зокрема, щодо роз’яснення принципів та методики формування конфігурації тієї чи іншої новоутвореної громади. Відповідні запити та звернення продовжують надходити до Уряду, Мінрегіону та народних депутатів України. У більшості випадків ці звернення свідчать про недостатню поінформованість громадян щодо процесу моделювання громад.

-40% на вартість навчання Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Успіх реформи передбачає прозорість та доступність інформації про неї громадськості. Мінрегіон дотримується цього принципу від самого початку децентралізації і регулярно надає роз’яснення. Було проведено сотні зустрічей, консультацій, онлайн-конференцій, публічних обговорень, консультацій та інших заходів, але зараз Мінрегіон значно посилює інтенсивність інформування, щоб донести концепцію реформи до усіх громадян України.

За матеріалами з Урядового порталу

Мінрегіон посилює комунікацію з громадськістю щодо децентралізації
Фінансова та бюджетна звітність за І півріччя 2020-гоПРОГРАМА ВЕБІНАРУ: ✔️Скласти Баланс ф. №1-дс ✔️ Заповнити Звіт про фінансові результати №2-дс ✔️ Ув'язати показники форм №1-дс та №2-дс з показниками бюджетної звітності ✔️ Відобразити у бюджетній звітності валютні операції
Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Держбюджет 2025: показники та зміни

Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
10453

Мінімальна зарплата у 2025 та 2026 роках: що зміниться для бухгалтера

Мінімальна зарплата 2025 встановлена Законом України від 19.11.2024 № 4059-IX «Про Державний бюджет України на 2025 рік». Розмір МЗП з 1 січня 2025 року залишився на рівні 8000 грн. У статті розглянемо, як мінімальна зарплата в Україні впливає на основні соціальні показники та податки. Також поговоримо про те, яка буде мінімальна зарплата у 2026 році, оскільки маємо Бюджетну декларацію на 2026–2028 роки.
64875

Як оформити передачу комунального майна ОМС: облік і проведення

Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
42758

Меморіальний ордер № 5: як заповнити правильно

Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
78812

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді