Науково-педагогічні працівники медичних вишів надаватимуть меддопомогу

Щоб забезпечити освітній процес у закладах охорони здоров’я законотворці дозволили науково-педагогічними працівниками закладів вищої (післядипломної) освіти, які готують кадрів у сфері охорони здоров’я, надавати:

  • медичну допомогу;
  • вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу;
  • третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу.

Науково-педагогічні працівники медичних вишів надаватимуть меддопомогу

Для цього науково-педагогічному працівнику потрібно:

  • мати сертифікат лікаря-спеціаліста;
  • отримати погодження керівника закладу охорони здоров’я на надання відповідної медичної допомоги пацієнту.

Уряд має затвердити положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Із Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу у сфері охорони здоров’я» від 03.07.2020 № 749-IX

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13839

Переведення працівника на інше підприємство

Переведення працівника на інше підприємство стало більш простішою процедурою, а все тому, що у працівника забрали право переносити дні заробленої щорічної відпустки до іншого роботодавця.
14874

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді