Науково-педагогічні працівники медичних вишів надаватимуть меддопомогу

Щоб забезпечити освітній процес у закладах охорони здоров’я законотворці дозволили науково-педагогічними працівниками закладів вищої (післядипломної) освіти, які готують кадрів у сфері охорони здоров’я, надавати:

  • медичну допомогу;
  • вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу;
  • третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу.

Науково-педагогічні працівники медичних вишів надаватимуть меддопомогу

Для цього науково-педагогічному працівнику потрібно:

  • мати сертифікат лікаря-спеціаліста;
  • отримати погодження керівника закладу охорони здоров’я на надання відповідної медичної допомоги пацієнту.

Уряд має затвердити положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.

Із Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу у сфері охорони здоров’я» від 03.07.2020 № 749-IX

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14262

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9886

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
13013

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді