Алгоритм проведення переговорної процедури закупівлі від Мінекономіки

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

РЕЄСТРУЙТЕСЯ на КУРС Закупівлі на суми, менші порогових

Мінекономіки роз’яснило коли, за яких підстав та як проводити переговорну процедуру закупівлі. Кожну підставу за законом про публічні закупівлі Мінекономіки прокоментувало у додатку до листа-роз’яснення.

Ваша думка для нас важлива - коментуйте новину на Facebook ►►►

Окрім цього навело алгоритм проведення переговорної процедури: Алгоритм проведення переговорної процедури закупівлі від Мінекономіки

  • вибір процедури закупівлі та оприлюднення річного плану або змін до нього;
  • запрошення на переговори;
  • проведення переговорів;
  • прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю та оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю;
  • укладення договору про закупівлю;
  • його оприлюднення;
  • відміна переговорної процедури закупівлі;
  • звіт про результати проведення закупівлі;
  • повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору;
  • звіт про виконання договору про закупівлю.

За кожним етапом цього алгоритму Мінекономіки описало дії замовника.

Із листа Мінекономіки «Щодо переговорної процедури закупівлі» від 03.10.2020 № 3304-04/60124-06

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7187

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
10458

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6457

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38150

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді