Рано чи пізно у вашій установі з’являться ревізори. Перевірка інвентаризації — чи не найулюбленіша їх тема.
Як показує практика, нерідко ревізори мають зауваження до посадових осіб установи, що інвентрізацію вони не завжди проводять якісно. Усі факти, що свідчать про це, ревізори фіксують в акті ревізії, а посадових осіб установи притягають до відповідальності.
А цього могло б і не трапитися, якби ви знали як ревізори виявляють порушення та за яких умов інвентаризацію, яку проводять установи щороку визнають неякісною.
Колишній ревізор розкриє таємниці:
- які порушення допускає інвентаризаційна комісія
- як ревізори виявляють, що інвентаризації установа проводила формально
Кількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Інвентаризація в бюджетних установах – це можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Щоб її провести без помилок, варто належно оформити документи. У цій добірці ми зібрали всі необхідні бланки інвентаризації та підказки по їх заповненню.
Як передати товарно-матеріальні цінності новій матеріально відповідальній особі.
Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.
Наказ про проведення інвентаризації – документ, що встановлює порядок проведення установою щорічної інвентаризації напередодні складання нею річної звітності. Скачайте наш зразок наказу про проведення інвентаризації у році.
Провести річну інвентаризацію необхідно до 31 грудня звітного року. У статті розповімо про порядок проведення інвентаризації, а саме: що інвентаризувати, коли обов'язково проводити інвентаризацію, хто проводить інвентаризацію та терміни її проведення. Виокремимо етапи інвентаризації та з’ясуємо як оформити її результати.