Наказом №143-20 внесено зміни щодо робочого часу держслужбовця, а також можливість запровадження для нього гнучкого графіку роботи.
СКАЧАТИ готовий розрахунок норми тривалості рабочого часу на 2021 рік

Тепер за ініціативою держслужбовця і згодою керівника держслужбовцю може встановлюватися гнучкий режим робочого часу. Встановлення може бути як безстроковим, так і діяти визначений період часу.
Гнучкий режим може бути фіксованим або змінним. Змінний режим може встановлюватись у держоргані, в якому функціонує відповідна комп’ютерна програма, що є складовою автоматизованого доступу контролю до приміщень. В такому випадку держслужбовець самостійно контролює тривалість свого робочого часу.
За матеріалами НАДС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Про зміни в нарахуванні зарплати держслужбовців у 2025 році, посадові оклади, граничні розміри премій, доплат та надбавок — говоримо у статті. Скористайтеся підказками експерта і нараховуйте зарплату держслужбовцям без помилок
Хто подає звіт про кількісний та якісний склад державних службовців, у якому форматі, які показники включити та на які дані спиратися? У статті розберемо всі нюанси заповнення звіту та дамо підказки по заповненню.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
У статті роз’яснюємо, як класифікують посади держслужби в Україні за категоріями А», «Б» та «В». Дізнайтеся про вимоги до кожної категорії, хто має право на призначення без конкурсу, та які ранги присвоюють держслужбовцям у 2025 році