Наказом №143-20 внесено зміни щодо робочого часу держслужбовця, а також можливість запровадження для нього гнучкого графіку роботи.
СКАЧАТИ готовий розрахунок норми тривалості рабочого часу на 2021 рік

Тепер за ініціативою держслужбовця і згодою керівника держслужбовцю може встановлюватися гнучкий режим робочого часу. Встановлення може бути як безстроковим, так і діяти визначений період часу.
Гнучкий режим може бути фіксованим або змінним. Змінний режим може встановлюватись у держоргані, в якому функціонує відповідна комп’ютерна програма, що є складовою автоматизованого доступу контролю до приміщень. В такому випадку держслужбовець самостійно контролює тривалість свого робочого часу.
За матеріалами НАДС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Оплата праці за посадами державної служби 2025 року обмежується розміром та кількістю виплат згідно з Держбюджетом-2025. Розглянемо детальніше якою буде зарплата держслужбовців у 2025 році та які схеми посадових окладів використовувати у 2025 році