До 31 жовтня має бути проведено функціональний аудит в органах виконавчої влади

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Кабінет Міністрів України видав розпорядження «Про проведення функціонального аудиту органів виконавчої влади»

 

⚡️ ПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ⚡️

Відповідно до розпорядження КМУ від 16.09.2022  № 824-р Національне агентство з питань держслужби має до 23 грудня 2022 року подати пропозиції щодо підвищення ефективності державного управління та державної служби.

Міністерства й інші центральні органи виконавчої влади мають провести до 31 жовтня 2022 року функціональний аудит відповідно до Методики проведення функціонального аудиту органів виконавчої влади в умовах воєнного стану, затвердженої наказом НАДС від 14.08.2022  № 57-22.

Серед результатів функціонального аудиту є:

  • обґрунтоване визначення критичних та актуальних функцій;
  • виключення або перегляд неактуальних і застарілих функцій;
  • усунення дублювання функцій;
  • підготовка переліку функцій, які необхідно автоматизувати;
  • визначення форм роботи працівників в умовах воєнного стану.

Аудит не торкнеться тих органів влади, що провадять свою діяльність у сфері національної безпеки та оборони.

За інформацією НАДС

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача

Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
22398

Витрати на освітню субвенцію у 2025 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
8950

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
422691

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
182409

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
51568

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді