Як надати банку електронну довідку-розрахунок про сплату ЄСВ

Довідка-розрахунок складається платником ЄСВ за формою згідно з додатком 1 до Порядку. Довідка може бути в паперовою або електронною.

довідка-розрахунок про сплату єсв

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Під час виплати зарплати через банк роботодавець має надати довідку-розрахунок про сплату єдиного внеску. Контролюючі органи невідкладно погоджують довідку-розрахунок в електронній або паперовій формі, надану платником єдиного внеску.

Один примірник погодженої довідки-розрахунку в паперовій формі надається обслуговуючому надавачу платіжних послуг, другий – контролюючому органу, третій – залишається у платника єдиного внеску.

Довідка-розрахунок в електронній формі отримується через Електронний кабінет платника податків, а також через вебпортал ДПС.

Меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету надає можливість надіслати оформлену довідку-розрахунок в електронній формі за ідентифікатором форми J1330001 (для юридичних осіб) або F1330001 (для фізичних осіб).

Після надходження електронного документа здійснюється його автоматизована перевірка. У першій квитанції повідомляється про результати перевірки. У разі відмови у першій квитанції повідомляється про неприйняття електронного документа із зазначенням причин, у такому випадку друга квитанція не формується.

Друга квитанція є підтвердженням про прийняття/неприйняття довідки-розрахунку. В ній зазначаються реквізити довідки, результати обробки (дата та час прийняття/неприйняття), реєстраційний номер, дані про платника.

Погоджена довідка-розрахунок в електронній формі (або відмова у погодженні) направляється контролюючим органом платнику єдиного внеску в Електронний кабінет.

Причини для непогодження довідки-розрахунку:

  • невідповідність довідки-розрахунку формі, визначеній у додатку 1 до Порядку;
  • недостовірність викладеної в довідці-розрахунку інформації;
  • подання довідки-розрахунку до контролюючого органу не за місцем взяття на облік платника єдиного внеску.

Нагадаємо, на 2023 рік встановлені такі граничні розміри ЄСВ:

Мінімальний розмір ЄСВ

1474 грн (6700*0,22)

Максимальний розмір ЄСВ

22 110 грн (6700*15*0,22)

 

За інформацією ДПС України

Лікарняні в Об’єднаній звітності: зразки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
12921

ЄСВ на декретні виплати: нарахування 2025

Нарахувати декретні без помилок – це обов’язок кожного бухгалтера. Нарахування ЄСВ на декретні – це один з етапів цього розрахунку, який невідомий для декретниці, але важливий для бухгалтера. Розглянемо всі нюанси обчислення соцвнеску на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами
106165

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412320

Рахунки ЄСВ 2025

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
6686

Податковий розрахунок 2025: зразок заповнення та бланк

Податковий розрахунок містить дані про ЄСВ, ПДФО та військовий збір. У 2025 році форма Податкового розрахунку зазнала змін, оскільки звітувати тепер доведеться щомісяця. Розгляньмо місячний Податкового розрахунку 2025 та приклади заповнення окремих його додатків. На що слід звернути увагу, аби не помилитися?
197608

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді