◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️
Під час виплати зарплати через банк роботодавець має надати довідку-розрахунок про сплату єдиного внеску. Контролюючі органи невідкладно погоджують довідку-розрахунок в електронній або паперовій формі, надану платником єдиного внеску.
Один примірник погодженої довідки-розрахунку в паперовій формі надається обслуговуючому надавачу платіжних послуг, другий – контролюючому органу, третій – залишається у платника єдиного внеску.
Довідка-розрахунок в електронній формі отримується через Електронний кабінет платника податків, а також через вебпортал ДПС.
Меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету надає можливість надіслати оформлену довідку-розрахунок в електронній формі за ідентифікатором форми J1330001 (для юридичних осіб) або F1330001 (для фізичних осіб).
Після надходження електронного документа здійснюється його автоматизована перевірка. У першій квитанції повідомляється про результати перевірки. У разі відмови у першій квитанції повідомляється про неприйняття електронного документа із зазначенням причин, у такому випадку друга квитанція не формується.
Друга квитанція є підтвердженням про прийняття/неприйняття довідки-розрахунку. В ній зазначаються реквізити довідки, результати обробки (дата та час прийняття/неприйняття), реєстраційний номер, дані про платника.
Погоджена довідка-розрахунок в електронній формі (або відмова у погодженні) направляється контролюючим органом платнику єдиного внеску в Електронний кабінет.
Причини для непогодження довідки-розрахунку:
- невідповідність довідки-розрахунку формі, визначеній у додатку 1 до Порядку;
- недостовірність викладеної в довідці-розрахунку інформації;
- подання довідки-розрахунку до контролюючого органу не за місцем взяття на облік платника єдиного внеску.
Нагадаємо, на 2023 рік встановлені такі граничні розміри ЄСВ:
Мінімальний розмір ЄСВ | 1474 грн (6700*0,22) |
Максимальний розмір ЄСВ | 22 110 грн (6700*15*0,22) |
- Кому індексувати зарплату в листопаді 2024 року
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Скарбниця бухпроведень: ремонт і поліпшення комп’ютерів та оргтехніки
- Видатки з поповнення статутного капіталу підпорядкованих суб’єктів господарювання: як визначити КЕКВ