З 1 лютого збільшується щомісячне грошове забезпечення військових та силовиків

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Міністерство оборони повідомило про перегляд правил нарахування додаткової грошової винагороди військовим та збільшення мінімального рівня грошового забезпечення.

грошове забезпечення військових збільшується з 1 лютого

🔝Облік необоротних активів і запасів у бюджетних організаціях

За повідомленням Міноборони, розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється, але змінюється підхід до її нарахування.

Новий порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам системи МВС змінюється з 1 лютого 2023 року.

Бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти — виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються.

Зміни торкнуться тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України:

  • військовослужбовців та співробітників системи МВС,
  • строковиків і курсантів ВВНЗ,
  • офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій.

Щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, з 1 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного грошового забезпечення військовослужбовців (без додаткової винагороди):

  1. Для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України — мінімальний рівень становитиме не менше ніж 20 100 гривень.
  2. Для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України — не менше ніж 17 000 гривень.

За інформацією Міноборони

Списуємо майно бюджетної установи: 10 🔝рішень

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок при звільненні працівника у 2025 році: приклади та особливості

Як правильно провести розрахунок при звільненні працівника: зарплата за відпрацьовані дні, компенсація невикористаної відпустки, вихідна допомога, аліменти, податки, Додаток 4ДФ. Пояснюємо на прикладах 2025 року, як уникнути помилок та зробити все правильно.
215690

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
403453

Авансовий звіт у 2025 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
250829

Доплата до мінімальної заробітної плати 2025: правила і приклади

Зарплата вийшла менша від мінімальної — у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися — у консультації.
167990

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску
27020

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді