З 1 лютого збільшується щомісячне грошове забезпечення військових та силовиків

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Міністерство оборони повідомило про перегляд правил нарахування додаткової грошової винагороди військовим та збільшення мінімального рівня грошового забезпечення.

грошове забезпечення військових збільшується з 1 лютого

Калькулятор днів щорічної відпустки

За повідомленням Міноборони, розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється, але змінюється підхід до її нарахування.

Новий порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам системи МВС змінюється з 1 лютого 2023 року.

Бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти — виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються.

Зміни торкнуться тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України:

  • військовослужбовців та співробітників системи МВС,
  • строковиків і курсантів ВВНЗ,
  • офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій.

Щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, з 1 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного грошового забезпечення військовослужбовців (без додаткової винагороди):

  1. Для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України — мінімальний рівень становитиме не менше ніж 20 100 гривень.
  2. Для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України — не менше ніж 17 000 гривень.

За інформацією Міноборони

🔢Утримуємо аліменти з працівника

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру в низці випадків — при нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соціальних виплат. У консультації пояснюємо, як дізнатися свій страховий стаж та які періоди до нього включати
65317

Доплати бюджетникам у 2025 році: види, порядок нарахування, приклади

Посадові оклади в бюджетних установах у 2025 році залишаються невисокими. Однак зарплату працівників можна збільшити за рахунок доплат, надбавок і премій. У матеріалі зібрано актуальну інформацію про стимулюючі та обов’язкові доплати, їхній розмір, порядок нарахування та приклади оформлення
53837

Листок непрацездатності 2025: новації та алгоритм роботи

У статті розглянули порядок оформлення листка непрацездатності у 2025 році: хто має право на отримання, як правильно заповнити бланк, які дані необхідні для електронного та паперового варіантів. Скористайтеся актуальним бланком листка непрацездатності та зразком заповнення, щоб пришвидшити оплату лікарняних.
86992

Довідка ОК-7 для оплати лікарняного: що це, де взяти і коли потрібна

Довідка ОК-7 — це офіційне підтвердження страхового стажу працівника. Вона необхідна, зокрема, для оплати лікарняного. У статті пояснимо, як отримати довідку з Пенсійного фонду, що містить форма ОК-7, коли та для чого її використовують.
102487

Як нараховують зарплату викладачам ЗВО у 2025 році: сітка, надбавки, погодинна оплата

Як викладачі закладів вищої освіти отримують зарплату у 2025 році? У статті ви знайдете оновлену тарифну сітку, інформацію про доплати, надбавки, погодинну оплату праці, а також приклади розрахунку заробітної плати для різних посад
308467

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді