Встановлено додаткові винагороди поліцейським, нацгвардійцям та рятівникам

Міністерство внутрішніх справ видало наказ «Про затвердження Змін до Порядку і умов виплати додаткової винагороди поліцейським на період дії воєнного стану». Також додаткова винагорода встановлюється для службовців ДСНС та Нацгвардії.

додаткова винагорода поліцейським

Пошук по Класифікатору професій

Додаткова винагорода поліції виплачується в таких розмірах та за наступних умов служби:

  • до 10 тисяч грн на місяць – поліцейським (крім тих, що зазначені у п. 2) пропорційно в розрахунку на місяць, а тим з них, які здійснюють повноваження поліції в місцях завдання ракетних ударів, ударів БПЛА, розмір винагороди збільшується до 30 тисяч гривень на місяць пропорційно часу їх здійснення.
  • до 30 тисяч грн на місяць – поліцейським, які проходять службу на територіях Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей, окремих районів та громад Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Сумської області пропорційно часу служби.
  • до 100 тисяч грн на місяць – поліцейським, зазначеним у підпунктах 1, 2, які беруть участь у бойових діях, здійснюють заходи з національної безпеки і оборони та перебувають безпосередньо в районах їх ведення боїв (здійснення заходів). Це стосується й перебування на тимчасово окупованій території, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів.

Аналогічні накази МВС України видані щодо додаткових винагород військовослужбовцям Нацгвардії та для рядового і начальницького складу служби цивільного захисту. Розміри додаткової винагороди для них встановлені такі самі – до 30 тис грн, до 50 тис грн та до 100 тис грн в залежності від умов проходження служби.

Накази МВС про додаткові винагороди застосовуються з 1 лютого 2023 року.

Нагадаємо, що раніше розміри додаткової винагороди були встановлені для службовців ЗСУ, СБУ, Держспезв'язку та інших воєнних відомств. Також Міноборони врегулювало суми доплат для тилових частин — там встановлені мінімальні розміри грошового забезпечення (без додаткової винагороди):

Для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України — мінімальний рівень становитиме не менше ніж 20 100 гривень.

Для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України — не менше ніж 17 000 гривень.

За інформацією НПУ

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Переведення працівника на інше підприємство

Переведення працівника на інше підприємство стало більш простішою процедурою, а все тому, що у працівника забрали право переносити дні заробленої щорічної відпустки до іншого роботодавця.
14868

Як вести облік витрат із зарплати ОМС

Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їхнього нарахування, про виплату авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
7238

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
148240

Зарплатні відомості – ЗРАЗКИ та бланки

У консультації – про оформлення зарплатних документів, зразки зарплатних відомостей, а також про відповідальність фінансову, адміністративну, дисциплінарну, кримінальну при нарахуванні зарплати.
56492

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5233

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді