Мінфін повернув на доопрацювання 10% паспортів бюджетних програм

14 лютого завершився строк затвердження паспортів бюджетних програм, які головні розпорядники бюджетних коштів мають подати на затвердження до Мінфіну.

паспорт бюджетної програми

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Міністерство фінансів повідомляє, що станом на 15 лютого із 434 бюджетних програм, що потребують затвердження паспортів у поточному році, надійшло 381 паспортів бюджетних програм. З них погоджено – 302 паспорти, повернуто на доопрацювання – 31 паспорт.

Головні розпорядники коштів держбюджету мають подавати проекти паспортів на погодження до Мінфіну для виконання норм бюджетного законодавства та недопущення зупинення реалізації відповідних бюджетних програм.

паспорт бюджетної програми

Нагадаємо, паспорти бюджетних програм складають усі головні розпорядники бюджетних коштів. Це правило не стосується бюджетних програм:

  • які створюються протягом року за рахунок коштів резервного фонду бюджету;
  • з повернення кредитів до бюджету;
  • з відшкодування шкоди, завданої фізичній чи юридичній особі незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, їх посадових і службових осіб;
  • з перерахування міжбюджетних трансфертів.

Головні розпорядники розробляють проєкти паспортів бюджетних програм і подають їх на погодження місцевому фінансовому органу протягом 30 днів після набрання чинності рішенням про місцевий бюджет.

Один примірник розпорядчого документу протягом 3 робочих днів передається головним розпорядником відповідному територіальному органу Казначейства.

У разі відсутності затверджених паспортів бюджетних програм  після 45 днів з дня набрання чинності рішенням про місцевий бюджет Казначейство прининяє реєстрацію бюджетних зобов’язь та здійнення платежів.

За інформацією Мінфіну

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33546

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1555

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34610

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
342570

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді