Аби підключитись до АС «Є-Звітність», клієнти Казначейства на кожну посадову особу надавали до органу Казначейства за місцем обслуговування Заявку про надання доступу до АС «Є-Звітність».
У полі заявки «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису» потрібно було вказати саме серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису, отриманий в одному із Акредитованих центрів сертифікації ключів. Утім окремі клієнти Казначейства в цьому полі вказали серійний номер сертифікату шифрування, що унеможливило доступ до АС «Є-Звітність».
Тож якщо у вас є проблеми з доступом до АС «Є-Звітність», рекомендуємо терміново перевірити правильність заповнення в Заявці поля «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису». Виявите помилку — зверніться до органу Казначейства за місцем обслуговування та уточніть серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису в заявці.
За інформацією Державної казначейської служби України
Більше про АС «Є-Звітність»:
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.