Аби підключитись до АС «Є-Звітність», клієнти Казначейства на кожну посадову особу надавали до органу Казначейства за місцем обслуговування Заявку про надання доступу до АС «Є-Звітність».
У полі заявки «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису» потрібно було вказати саме серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису, отриманий в одному із Акредитованих центрів сертифікації ключів. Утім окремі клієнти Казначейства в цьому полі вказали серійний номер сертифікату шифрування, що унеможливило доступ до АС «Є-Звітність».
Тож якщо у вас є проблеми з доступом до АС «Є-Звітність», рекомендуємо терміново перевірити правильність заповнення в Заявці поля «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису». Виявите помилку — зверніться до органу Казначейства за місцем обслуговування та уточніть серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису в заявці.
За інформацією Державної казначейської служби України
Більше про АС «Є-Звітність»:
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
⚡️Сплатив? Відзвітуй! Це правило стосується будь-якого фінансування від держави, і Фонд не виняток. ✔️Підкажемо, як заповнювати та подавати Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності