Для цього потрібно у режимі «Згода на передачу інформації контрагенту» меню «Згоди на передачу інформації»:
- вказати код контрагента;
- визначити вид інформації, яка буде передана контрагенту на його запит (заборгованість/податковий борг; нараховані грошові зобов’язання; суми сплачених податків, зборів, платежів; зупинення реєстрації ПН/РК; наявність об’єктів оподаткування; наявність ліцензій; несвоєчасно зареєстровані ПН/РК; перелік товарів згідно з УКТ ЗЕД; інформація щодо включення до / виключення з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку; звітність з ТЦО; фінансовий результат до оподаткування; залишкова вартість основних засобів та нематеріальних активів; наявність експортних/імпортних операцій);
- надати згоду.
Для отримання інформації про контрагента платник податків може у меню «Інформація про бізнес-партнера» переглянути відповідну інформацію, сформувати витяг. Раніше про це писали у новині «Які відомості може отримати установа про контрагента».
Тож платник податків самостійно обирає контрагента, якому він надає згоду на отримання відомостей про нього. Таку згоду він може надати у будь-який час на прохання/вимогу контрагента.
- Завчасно утримали військовий збір за ставкою 5%: як виправити
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Новації КЗпП: службова перевірка з відстороненням, звільнення за розголошення інформації
- Як зламаний спідометр не допоміг ревізорам виграти суд