Завершується термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи

ДПС нагадує, що декларацію за результатами 2022 року для фізичних осіб потрібно подати до 1 травня 2023 р. включно.

термін подання податкової декларації

Зміни в Порядку складання бюджетної звітності 2025

Особи, які отримували в 2022 році іноземні доходи але у яких відсутні підтверджуючі документи щодо суми отриманого доходу та суми сплаченого ними податку в іноземній юрисдикції, мають право на перенесення терміну декларування до 31 грудня 2023 року. Для цього їм потрібно подати заяву про перенесення строку декларування до контролюючого органу за своєю податковою адресою.

Податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі. 

Для формування та надсилання декларації в електронній формі платник може використати обране на власний розсуд програмне забезпечення, у тому числі ІКС «Електронний кабінет». У розділі «ЕК для громадян» розміщено сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», де можна предзаповнити податкову декларацію на підставі даних ДПС та подати її в електронному вигляді. Скористатися сервісом можна умови ідентифікації особистим ключем.

Лікарняні в Об’єднаній звітності: зразки

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152660

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34411

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412847

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді