Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт наказу, яким затверджено Інструкції з підготовки пропозицій до Бюджетної декларації.
ТРИ ЗАПИТАННЯ ДО БУХГАЛТЕРА ❓⏩
Головні розпорядники коштів державного бюджету складатимуть бюджетні пропозиції з використанням автоматизованої системи ведення державного бюджету (АІС «Держбюджет») за формами:
- БП-1 — «Бюджетна пропозиція на 20__ – 20__ роки»;
- БП-2 — «Бюджетна пропозиція на 20__ – 20__ роки»;
- БП-3 — «Бюджетна пропозиція на 20__ – 20__роки».
Форми БП-1 та БП-2 передбачають розподіл орієнтовних граничних показників і є обов’язковими для заповнення і подання, форму БП-3 заповнюють і подають за потреби.
Пропозиції та зауваження до проєкту Мінфін прийматиме до 23.02.2021.
Джерело: проєкт наказу Мінфіну «Про затвердження Інструкції з підготовки пропозицій до Бюджетної декларації»
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів