Проєкт Закону спрямований на захист та створення безпечних умов в діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних організацій (установ, закладів), об’єктів критичної інфраструктури та захист кіберпростору.

Пошук по Класифікатору професій
11 липня на засіданні Комітету з питань цифрової трансформації було розглянуто законопроєкт №8238 «Про внесення змін до Закону України «Про електронні комунікації» (щодо вимог при наданні електронних комунікаційних послуг органам державної влади, органам місцевого самоврядування, державним організаціям (установам, закладам) та на об’єкти критичної інфраструктури)».
Проєкт Закону спрямований на захист та створення безпечних умов (захист кіберпростору та встановлення на рівні закону зобов’язань до постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг) в діяльності:
- органів державної влади,
- органів місцевого самоврядування,
- державних організацій (установ, закладів),
- об’єктів критичної інфраструктури.
Прийняття законопроєкту необхідно для припинення випадків передачі (трансферів) IP-адрес на тимчасово окупованих рф територіях України постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг на користь набувачів, пов’язаних з російською федерацією.
Після затвердження закону буде посилено адміністративний контролью за постачальниками, які надають електронні комунікаційні послуги органам державної влади та операторам критичної інфраструктури. Планується встановлення додаткових обмежень на ринку електронних комунікацій.
Комітет рекомендує за результатами розгляду прийняти законопроєкт за основу.
Джерело: офіційний сайт ВРУ
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
Як розрахувати декретні та виплатити в 2025 році? У статті — алгоритм нарахування декретних, приклади розрахунків, зразки документів та готові бухгалтерські проведення