Уряд повністю фінансує санаторно-курортне лікування пільговиків

Щоб забезпечити санаторно-курортним лікуванням деяких пільгових категорій громадян, органи соцзахисту населення станом на 1 липня 2018 року уклали 9752 договори з відповідними закладами. Із цих договорів:
  • 1420 — для осіб з інвалідністю, у т. ч. 294 — для осіб з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку;
  • 1226 — для учасників антитерористичної операції;
  • 6858 — для чорнобильців І категорії;
  • 248 — для дітей з інвалідністю через Чорнобильську катастрофу (в супроводі одного з батьків);

У санаторно-курортних закладах, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, оздоровлено 8 256 осіб пільгових категорій.

Станом на 30.07.2018 оздоровлення профінансоване в обсязі 100% від планових призначень.

Нагадуємо, що з 2017 року змінили систему закупівлі послуг санаторно-курортного лікування. Йдеться про оплату цих послуг через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам на підставі тристороннього договору (людина – управління – санаторій).

Цей механізм дав змогу деяким пільговикам вільно обирати санаторно-курортний заклад. Відтак, уряду вдалося переорієнтувати надавачів послуг на потреби людей, а не на держзамовлення.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових 2025

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу (ОГД). Зазначену гарантію держава обіцяє сплатити родині загиблого військового. Що змінилося у виплаті одноразової грошової допомоги у 2025 році - розглянемо детальніше це питання.
8388

Прожитковий мінімум 2025

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025
12484

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
62209

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді