Мінфін планує оновити фінзвітність

Мінфін оприлюднив проекти наказів, які мають внести зміни до:
Зміни передбачають, що суб’єкти держсектору подаватимуть контролюючим суб’єктам фінансову звітність з відміткою органів Казначейства про відповідність даним, відображеним у бухобліку органів Казначейства.


Усі примірники фінансової звітності суб’єктів державного сектору, а також консолідовану фінансову звітність перевіряє і візує відповідний орган Казначейства. Зокрема, він:
  • накладає електронний цифровий підпис на кожну форму фінансової звітності (у разі подання звітності через АС «Є-Звітність»);
  • проставляє підпис, печатку або штамп на кожній сторінці всіх форм фінансової звітності (у разі подання звітності на паперових носіях).
Крім того, планують оновити:
  • Баланс форма 1-дс;
  • Форми консолідованої фінзвітності для суб’єктів держсектору (№ 1-4 кдс).

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
35574

Звіт з праці 1-ПВ: бланки та інструкція

Звіт з праці (форма 1-ПВ) : ➤ хто подає ➤ строки подання звіту ➤ звіт за місяць ➤ звіт з праці за квартал ➤ як заповнити звіт ➤ скачати бланки.
82654

Авансовий звіт на відрядження: проведення

Які проведення використовувати, коли працівники подають авансові звіти на відрядження – продемонструємо на шести прикладах. А також розглянемо, як відобразити в бухгалтерському обліку ці операції за різних ситуацій.
67740

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3693

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді