Що хочуть змінити у закупівлях колісних транспортних засобів

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінекономіки оприлюднило проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів»

закупівлі колісних транспортних засобів

Калькулятор штрафів

Наразі до переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації, включають колісні транспортні засоби, якщо їх виробники мають сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні.

Проєктом постанови пропонують вилучити вимогу щодо наявності у сертифікаті ідентифікаційного номеру (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні. Це дозволить виробникам включати нові товари, що раніше не вироблялися в Україні, зокрема: спеціалізовані вантажні автомобілі, автовишки, нові моделі автомобілів та автобусів, які тільки надійшли у виробництво і не мають ще сертифіката відповідності або сертифіката відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу.

Замовник щодо такого предмету закупівлі визначатиме в тендерній документації вимогу щодо надання учасником сертифіката типу транспортного засобу або обладнання чи сертифіката відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифіката відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні.

Пропозиції та зауваження до проєкту Мінекономіки прийматиме протягом одного місяця у електронному вигляді на пошту [email protected].

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29973

Переговорна процедура закупівлі: 4 кроки та десяток застережень

Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
10526

Закупівлі електроенергії: у кого купувати та як формується ціна на ринку

Замовникам складно самотужки розібратися з тим, як працює ринок електроенергії в Україні 2020. Звідси й проблеми в закупівлях. Тож перш ніж закуповувати електроенергію, варто опанувати правила роботи ринку та розрахунку ціни
3014

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді