Заборона на проведення планових заходів держнагляду у сфері господарської діяльності встановлена Законом щодо підтримки платників податків. Проте, чинним законодавством більше не передбачено тотальної заборони на перевірки, як це було раніше.
⚡️ За яким алгоритмом заповнювати Податковий розрахунок з ЄСВ, ПДФО та ВЗ?⚡️

Отже, сьогодні забороняється проведення планових перевірок органами державного контролю у сфері господарської діяльності – до останнього календарного дня місяця, в якому завершується дія карантину.
Заборона на проведення перевірок не поширюється на такі заходи держнагляду:
- за діяльністю суб’єктів господарювання, які мають високий ступінь ризику (відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризику затверджених Кабміном);
- у сфері дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
- у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.
Таким чином, до завершення карантину забороняються планові заходи зі здійснення державного нагляду майже в усіх сферах господарської діяльності, окрім вищезазначених винятків.
Нагадаємо, що раніше шляхом внесення змін до закону була усунута юридична колізія, яка виникла через неузгодженість норм двох законів, що встановлювали заборону на проведення планових перевірок, але різною мірою.
За матеріалами ДРС
Бюджетний кодекс зазнав змін, які діятимуть з 2021 року. Але про них варто знати уже сьогодні.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення