В Дії запустили мапу Пунктів незламності

Відтепер у застосунку Дія можна знайти найближчий Пункт незламності, перевірити в ньому наявність послуг та прокласти маршрут.

В Дії запустили мапу Пунктів незламності

4 опори для психологічного захисту: подбайте про себе ❤️️

Кабінет Міністрів постановою від 13 жовтня 2023 р. № 1095 вніс зміни до Порядку організації та функціонування пунктів незламності та оголосив про запуск у застосунку «Дія» інформаційного сервісу про Пункти незламності.

Це дасть змогу зручно й швидко вибрати найближчий пункт, щоб отримати необхідні опції під час відключень світла, залишатися на зв’язку та мати доступ до інтернету навіть в умовах блекаутів. Шукаючи Пункт незламності, необхідно вибрати свою область і завантажити мапу. Після цього можна знайти найближчий пункт навіть без доступу до зв’язку чи інтернету.

Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями :

  • пандус,
  • інтернет,
  • мобільний зв'язок,
  • генератор тощо.

На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися. 

Як отримати послугу:

  • авторизуватися в застосунку;
  • натиснути Послуги – Пункти незламності;
  • ознайомитися з онбордом та натиснути Далі;
  • обрати свою область та завантажити мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн;
  • перейти до мапи та надати доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування;
  • за бажанням відфільтруйте пункти; 
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут. 

З міркувань безпеки геолокації Пунктів незламності не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях. 

Джерело: офіційний сайт Мінцифри 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2025

Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
106618

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405846

Зразки наказів про звільнення

Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
93

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180295

Розробляємо первинні документи для обліку запасів

Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
6709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді