Бухгалтерські калькулятори - онлайн розрахунок ►►►
В інших випадках орендодавець нараховує податкові зобов’язання з ПДВ на всю суму орендної плати, незалежно від того, чи орендар буде розподіляти суму нарахованої орендної плати між бюджетом (70%) та орендодавцем (30%) самостійно, чи всю суму орендної плати ним буде перераховано на поточний рахунок орендодавця.
При цьому, якщо орендодавцем є Фонд держмайна, а розподіл сум орендної плати здійснюється між державним бюджетом та підприємством/організацією-балансоутримувачем, то податкові зобов’язання з ПДВ виникають у підприємства/організацї-балансоутримувача.
На дату виникнення податкових зобов’язань за операцією з надання в оренду такого держмайна орендодавець зобов’язаний скласти ПН, виходячи з усією суми орендної плати (без урахування її розподілу) та зареєструвати її в ЄРПН. Податкові зобов’язання, визначені за такою операцією, підлягають відображенню у складі податкової звітності з ПДВ за той звітний період, у якому було здійснено таку операцію.
За матеріалами ЗІР
Програма: 1. Хто має стати платником ПДВ 2. У які строки реєструвати накладні 3. Як розрахувати реєстраційний ліміт 4. Які додатки декларації заповнити бюджетнику 5. Як використати від’ємне ПДВ-значення
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.