У разі постачання для власних потреб дипломатичних місій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу та членами їх сімей, товарів з оплатою у безготівковій формі та послуг, операції з постачання яких звільняються від оподаткування ПДВ, податкова накладна складається у Порядку № 1307.
СКАЧАТИ податкову накладну за новою формою
Така податкова накладна складається в електронній формі та видається за вибором отримувача в один з таких способів:
- надсилається в електронному вигляді;
- надається у паперовому вигляді шляхом її друкування.
У верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка «X» та зазначається тип причини «12 – Складена на постачання неплатнику».
При цьому у графі «Отримувач (покупець)» зазначається найменування юрособи (дипмісії) або ПІБ фізособи з числа дипломатичного персоналу та членів їх сімей. А у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» проставляється умовний ІПН «200000000000».
У полі «Податковий номер платника податку або серія та номер паспорта» вказується реєстраційний (обліковий) номер платника податків, наданий контролюючим органом дипломатичній місії при взятті її на облік. При цьому, у рядку «код» поля «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» зазначається код ознаки джерела податкового номера «3».
За матеріалами ЗІР
З нами ви легко опануєте: ✔️ Організацію та ведення бухгалтерського обліку ✔️Облік активів✔️Облік капіталу та фінансових результатів✔️Облік розрахунків за зобов’язаннями✔️Звітність ✔️Облік на забалансових рахунках ✔️Особливості обрахунку з оплати праці
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю у 2024 та 2025 роках
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.