Уряд ухвалив постанову, яка затверджує схеми електронної ідентифікації з різними рівнями довіри.

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️
Це спростить доступ українців до електронних послуг, а також дасть змогу гармонізувати українське законодавство в цій сфері з європейським.
Ухвалення постанови дозволяє:
- Державному підприємству «Дія» стати постачальником послуг електронної ідентифікації;
- здійснювати ідентифікацію на основі Дія.Підпису — схема «DIIA.PKI.Remote»;
- здійснювати ідентифікацію на основі КЕП — схема «DIIA.PKI»;
- здійснювати ідентифікацію на основі BankID Національного банку — схема «DIIA.Oauth».
Використання цих схем у сфері електронного урядування відповідатиме практиці Європейського Союзу. Країни ЄС зможуть визнавати українські засоби е-ідентифікації, це дасть змогу українцям користуватися європейськими електронними послугами.
Крім того, користувачі зможуть зручно та швидко використовувати засоби електронної ідентифікації для авторизації в різних державних системах.
Нагадаємо, Мінфін оприлюднив проєкт змін до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів.
Джерело: офіційний сайт Мінцифри
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів