Що робити, коли Казначейство відмовляє в оплаті? Розберемося, чим керуються органи Казначейства, коли кваліфікують порушення. Убережемо від штрафних санкцій та претензій контролюючих органів.

Не варто думати, що фахівець Казначейства краще за бухгалтера знає норми законодавства. Коли він відмовляє в реєстації зобов’язань, переважно перестраховується від власних помилок, щоб потім зайво не пояснювати керівництву, чому саме так учинив.
Тому будьте сміливими та впевненими у своїх знаннях. Не варто усі відмови приймати за чисту монету. Адже фахівці Казначейства інколи трактують норми на свій розсуд, бо знають, що бухгалтери все одно погодяться з їхніми обмеженнями. Тож налаштуйтеся відстоювати свої інтереси.
Поради колишнього ревізора
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення