◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️
Наступного року планові податкові надходження від громадян та бізнесу передбачено на рівні 1,58 трильйона гривень. Заплановані видатки на оборону становлять 1,69 трильйона гривень.
«Військові видатки є першочерговим пріоритетом у держбюджеті – 2024, які насамперед буде профінансовано в повному обсязі за рахунок внутрішніх джерел, у тому числі податкових надходжень за діючими ставками», – зазначив Міністр фінансів Сергій Марченко.
Різницю між податковими надходженнями та військовими видатками буде покрито за рахунок:
- коштів від розміщення військових облігацій;
- дивідендів, отриманих від державних компаній;
- доходів від приватизації тощо.
Зокрема:
- Міністерство оборони наступного року отримає 1,16 трильйона гривень, що на 36% більше порівняно з ухваленим держбюджетом на початок 2023 року. Інші оборонні структури також відчують значне зростання фінансування;
- Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде профінансовано на рівні 51,0 мільярда гривень на розвиток оборонно-промислового комплексу країни, з яких 43,3 мільярда гривень передбачено забезпечити за рахунок військового ПДФО;
- Держспецзв’язку отримає 50,6 мільярда гривень, з яких 43,3 мільярда гривень за рахунок військового ПДФО буде спрямовано на закупівлю безпілотних літальних апаратів.
Джерело: офіційний сайт Мінфіну
- Завчасно утримали військовий збір за ставкою 5%: як виправити
- Інвентаризація-2024: відповіді на гарячі запитання
- Як перевіряє Держпраці під час воєнного стану
- Новації КЗпП: службова перевірка з відстороненням, звільнення за розголошення інформації
- Як зламаний спідометр не допоміг ревізорам виграти суд