Чи знаєте ви, як завершити ревізію на свою користь? ►►► Пройдіть тест✔️
Податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48 ПКУ, не вважається податковою декларацією, крім випадків, встановлених ст. 46 ПКУ.
За порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність.
Якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації та сплатити суму недоплати та штраф у розмірі 3% від такої суми до подання уточнюючого розрахунку.
Невиконання платником податків вимог щодо умов самостійного внесення змін тягне за собою накладення штрафу у розмірі 5% від суми недоплати.
При самостійному донарахуванні суми податкових зобов’язань інші штрафи, передбачені главою 11 ПКУ, не застосовуються.
У разі якщо контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов’язання, зменшення суми бюджетного відшкодування або від’ємного значення суми ПДВ, то до платника застосовуються штрафні санкції у розмірах, визначених ст. 123 ПКУ.
За матеріалами ЗІР
Програма: 1. Хто має стати платником ПДВ 2. У які строки реєструвати накладні 3. Як розрахувати реєстраційний ліміт 4. Які додатки декларації заповнити бюджетнику 5. Як використати від’ємне ПДВ-значення
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.