Зразок декларації з плати за землю СКАЧАТИ
Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3% від їх нормативної грошової оцінки. Для земель загального користування – не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки. Для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3% та не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки. Для лісових земель – не більше 0,1% від їх нормативної грошової оцінки.
Ставка земельного податку встановлюється у розмірі не більше 12% від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).
Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів або в межах населених пунктів, встановлюється у розмірі не більше 5% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області. Для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3% та не більше 5% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області. Для лісових земель – не більше 0,1% від нормативної грошової оцінки площі ріллі по області.
За матеріалами ЗІР
- Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 ►РЕВІЗІЇ ►БУХОБЛІК ►ЗВІТНІСТЬ
- Організація роботи бухгалтерської служби ►ПЕРВИНКА ►БУХОБЛІК ►ЗАРПЛАТА
- Лікарняні та декретні виплати: правила і ризики
- Оплата праці в умовах посткарантину
- Оплата праці в дитячих садках ►ШТАТНИЙ РОЗПИС ► ЗАРПЛАТА ►ТАРИФІКАЦІЯ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.