Які зміни внесені до порядку бронювання військовозобов’язаних

На засіданні Кабінету Міністрів 16 січня 2024 року було ухвалене рішення про внесення змін до порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК.

Уряд вніс зміни до порядку бронювання військовозобов’язаних працівників ОПК

Пошук по Класифікатору професій

Уряд вніс зміни до постанови № 76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану. Зміни стосуються бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу. 

Згідно з ухваленим рішенням, військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:

  • незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
  • без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

«Відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень по кількості та без врахування рівня дефіцитності їх військової спеціальності. Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати і нарощувати обсяги виробництва. Це рішення – спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання – забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги», – прокоментував заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко.

Джерело: офіційний сайт Мінекономіки

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових: як не втратити

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію — одноразову грошову допомогу (ОГД) у розмірі 15 мільйонів гривень. Але ряд особливостей значно ускладнює отримання допомоги.
5847

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді