Для місцевих бюджетів оновили результативні показники у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінмолодьспорт затвердив Типовий перелік бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

показники української національної ідентичності

Визначено результативні показники (затрат, продукту, ефективності, якості) у розрізі завдань за кодами Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету:

  • 3131 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України»;
  • 3132 Утримання клубів для підлітків за місцем проживання;
  • 3133 Інші заходи та заклади молодіжної політики;
  • 3134 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання програм у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Головні розпорядники коштів місцевих бюджетів при визначенні результативних показників бюджетних програм місцевих бюджетів у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності мають врахувати, що:

  • напрями діяльності мають відповідати пріоритетним завданням, визначеним у державних або місцевих молодіжних програмах, програмах утвердження української національної та громадянської ідентичності;
  • показники якості можуть затверджуватися не в повному обсязі, визначеному переліком, залежно від завдань місцевих програм та наявної оперативної звітності та статистичних даних;
  • розподіл окремих показників за статевою ознакою (жінки / чоловіки, хлопчики / дівчатка) визначається та застосовується місцевими органами у разі наявної статистичної інформації, що може підтвердити дані, або іншої оперативної звітності, що містить потрібні дані.

Накази Мінмолодьспорту від 28.12.2023 № 7782 та від 15.01.2024 № 258 не набрали чинності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати бюджетний запит на 2025 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
35481

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
45393

ІАС «LOGICA» методичні рекомендації

Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати.
10488

Субвенція місцевим бюджетам

Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
64307

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
179824

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді