Для місцевих бюджетів оновили результативні показники у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінмолодьспорт затвердив Типовий перелік бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

показники української національної ідентичності

Визначено результативні показники (затрат, продукту, ефективності, якості) у розрізі завдань за кодами Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету:

  • 3131 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України»;
  • 3132 Утримання клубів для підлітків за місцем проживання;
  • 3133 Інші заходи та заклади молодіжної політики;
  • 3134 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання програм у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Головні розпорядники коштів місцевих бюджетів при визначенні результативних показників бюджетних програм місцевих бюджетів у молодіжній сфері та сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності мають врахувати, що:

  • напрями діяльності мають відповідати пріоритетним завданням, визначеним у державних або місцевих молодіжних програмах, програмах утвердження української національної та громадянської ідентичності;
  • показники якості можуть затверджуватися не в повному обсязі, визначеному переліком, залежно від завдань місцевих програм та наявної оперативної звітності та статистичних даних;
  • розподіл окремих показників за статевою ознакою (жінки / чоловіки, хлопчики / дівчатка) визначається та застосовується місцевими органами у разі наявної статистичної інформації, що може підтвердити дані, або іншої оперативної звітності, що містить потрібні дані.

Накази Мінмолодьспорту від 28.12.2023 № 7782 та від 15.01.2024 № 258 не набрали чинності.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1557

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
1434

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
38694

Методика розподілу орендної плати в ОМС

Здавання майна в оренду – типова господарська операція, але у бюджетників вона має спеціальне законодавче регулювання. З’ясуємо, куди має надходити орендна плата – до самих ОМС чи до доходної частини місцевого бюджету, а також, як на практиці виглядає методика розподілу орендної плати.
5033

Облік внесків до статутного капіталу комунальних підприємств ОТГ

Облік внесків до статутного капіталу КП – що буде в обліку та фінансовій звітності, як обліковується вартість внеску на дату його здійснення та на дату балансу. Ці та інші питання – у даному огляді.
28959

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді