ПДВ у бюджетних установах- спробувати БЕЗПЛАТНО
Якщо на дату подання податкової звітності сума коштів на рахунку в СЕА ПДВ платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої звітності, платник має право подати до контролюючого органу у складі такої податкової звітності заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню на поточний рахунок такого платника у сумі залишку, що перевищує суму податкового боргу .
Для відповідного перерахування таких коштів центральний орган виконавчої влади надсилає Казначейству реєстр, в якому зазначаються назва платника, податковий номер, сума податку, що підлягає перерахуванню до бюджету/на поточний рахунок та реквізити поточного рахунку платника (у випадку подання заяви платника на повернення коштів на такий рахунок).
На підставі такого реєстру Казначейство протягом п’яти робочих днів здійснює таке перерахування до бюджету/на поточний рахунок платника податку.
Отже, сума помилково (надміру) сплачених коштів на рахунок платника в СЕА ПДВ, що перевищує суму задекларованих до сплати до бюджету податкових зобов’язань з ПДВ за наслідками звітного податкового періоду та суму податкового боргу з ПДВ, може бути перерахована на поточний рахунок платника податку лише за результатом подання додатку 4 у складі податкової декларації з ПДВ.
За матеріалами ДПС
✔️ На курсі вас чекають експерти та усе про податкову накладну: ⏩ реєстрація, блокування, розблокування; ⏩ розрахунок коригування; ⏩ податкову декларацію з ПДВ; ⏩ перевірки та штраф
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.