Які документи передаватимуть через АІС «ГРК-ВЕБ»

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
У п’ятницю, 12.04.2024, набрав чинності Порядок обміну електронними документами між Міністерством фінансів України та учасниками бюджетного процесу на рівні державного бюджету із застосуванням автоматизованої інформаційної системи онлайн-взаємодії з розпорядниками коштів державного бюджету (АІС «ГРК-ВЕБ»).

документи АІС ГРК-ВЕБ

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

У розділі ІІ Порядку визначили перелік типових електронних документів, які створюють та подають головні розпорядники із застосуванням AIC «ГРК-ВЕБ» до Мінфіну:

 • бюджетні пропозиції, аналітичні дані щодо розрахунку міжбюджетних трансфертів, пропозиції щодо їх розподілу;
 • бюджетні запити, аналітичні дані щодо розрахунку міжбюджетних трансфертів, пропозиції щодо їх розподілу до проєкту держбюджету;
 • паспорти бюджетної програми та звіти про її виконання;
 • помісячні розподіли міжбюджетних трансфертів, у т. ч. тимчасові, та зміни до них;
 • зведені кошториси, плани використання бюджетних коштів, у т. ч. помісячні, плани асигнувань загального фонду бюджету, плани спеціального фонду бюджету;
 • плани надання кредитів із загального фонду бюджету;
 • довідка про зміни до кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, до плану спеціального фонду бюджету, до плану надання кредитів із загального фонду бюджету.

Через AIC «ГРК-ВЕБ» головні розпорядники отримуватимуть від Мінфіну:

 • довідники бюджетної класифікації;
 • граничні показники видатків державного бюджету та надання кредитів з державного бюджету;
 • лімітні довідки про бюджетні асигнування та кредитування;
 • узагальнені лімітні довідки про бюджетні асигнування та кредитування.

Для обміну цими документами потрібен кабінет учасника бюджетного процесу на рівні держбюджету в АІС «ГРК-ВЕБ», про те, як його створити, писали тут.

Наказ Мінфіну від 27.03.2024 № 150, яким затверджено Порядок, набрав чинності 12.04.2024.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13549

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
297050

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100502

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді