Стажування в ОМС: пропозиції НАДС

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
НАДС розробило проєкт Типового порядку стажування службовців місцевого самоврядування.

стажування в органах місцевого самоврядування

КАЛЬКУЛЯТОР СТАЖУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ТА СЛУЖБИ В ОМС

Стажування службовців місцевого самоврядування пропонують проводити з відривом від служби в ОМС строком від одного до шести місяців на такій або іншій посаді:

  • в ОМС цієї територіальної громади;
  • ОМС, що представляє іншу територіальну громаду;
  • за кордоном.

Службовцям місцевого самоврядування, які проходять стажування в ОМС, що представляє іншу територіальну громаду, за основним місцем роботи відшкодовують витрати на проїзд до місця стажування і назад, добові за час знаходження в дорозі та найм житла.

На строк стажування за службовцем місцевого самоврядування пропонують зберігати його посаду та середню заробітну плату за основним місцем роботи.

Проєкт Типового порядку стажування службовців місцевого самоврядування НАДС розробило під новий Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 02.05.2023 № 3077-IХ, який має набрати чинності через шість місяців після припинення/скасування воєнного стану.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12490

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді